Lubisz pomagać?
Wspierasz osoby starsze i cieszysz się zaufaniem?

Dołącz do Ambasadorek Bezpiecznej Rodziny! Popularyzuj ideę dbania o zdrowie z opaską SOS i czerp z pomagania wymierne korzyści!

POZNAJ SZCZEGÓŁY
  • Wyślij formularz zgłoszeniowy i potwierdź uczestnictwo w programie
  • Odbierz mail z pakietem kodów rabatowych na zakup opasek SOS na BezpiecznaRodzina.pl
  • Przekazuj kody osobom, które mogą potrzebować opaski SOS dla siebie lub swoich bliskich
  • Za każdy zakup zrealizowany z kodem otrzymasz prowizję w wysokości 100 zł

Jak działa Program Ambasadorski?

Wyślij zgłoszenie

i zostań Ambasadorką

FORMULARZ

Czym jest opaska SOS i kto jej potrzebuje?

Opaska SOS to nowoczesne i proste w obsłudze urządzenie przeznaczone dla każdego, kto chce lepiej zadbać o zdrowie swoje lub bliskich osób. Dzięki opasce połączonej z aplikacją Bezpieczna Rodzina, można na bieżąco 24/7 monitorować parametry życiowe. Opaska zmierzy wprost z nadgarstka ciśnienie, puls, saturację i temperaturę. Wszystkie wyniki zostaną zapisane w aplikacji Bezpieczna Rodzina, z której możesz korzystać zarówno Ty, jako Opiekun osoby starszej, jak i i jej bliscy oraz członkowie rodziny.

Image

POMIAR CIŚNIENIA I PULSU

Opaski SOS umożliwiają wykonanie pomiarów tętna i pulsu w polskiej aplikacji Bezpieczna Rodzina, którą Opiekun obsługuje ze swojego telefonu. Dodatkowo umożliwiają wykonanie pomiaru, jednym przyciskiem na opasce przez jej użytkownika.

ImageImage

CZUJNIK UPADKU

Opaski wysyłają do Opiekuna natychmiastowe powiadomienie, kiedy senior przewróci się lub nagle zasłabnie i upadnie. Twój podopieczny może czuć się bezpiecznie nawet w sytuacji zagrożenia. Upadki to najczęściej rejestrowane zdarzenia w naszej aplikacji!

Image

POŁĄCZENIE GŁOSOWE

Opaski SOS są wyposażone w kartę SIM. Dzięki temu odbierają i wykonują połączenia. To sprawia, że zawsze możesz połączyć się ze swoim podopiecznym.

Image

POMIAR SATURACJI I TEMPERATURY

Opaski w wersji Locon Life Plus i Premium umożliwiają samodzielne wykonanie pomiaru saturacji i temperatury. To doskonała pomoc m.in. w diagnozie wirusa COVID-19.

Image

SYGNAŁ SOS

Jeśli Twój podopieczny źle się poczuje lub znajdzie w sytuacji zagrożenia, po wciśnięciu przycisku SOS, opaska wyśle do Ciebie lub członka rodziny sygnał SOS w formie SMS-a.

Image

PRZYPOMNIENIE O LEKACH

W opasce SOS ustawisz cykliczne przypomnienie o lekach o stałych porach dnia. Dzięki temu Twój podopieczny nie zapomni o ich przyjęciu nawet wtedy, gdy Ciebie nie będzie obok.

Image

DOKŁADNA LOKALIZACJA

Dzięki lokalizacji GPS, GSM i Wi-Fi masz pewność, że znasz miejsce pobytu Twojego podopiecznego. To kluczowe, np. w przypadku seniorów zmagających się z chorobą Alzheimera.

Image

ALTERNATYWA DLA ZEGARKA I TELEFONU

Funkcja telefonu w opaskach SOS została maksymalnie uproszczona. Za pomocą jednego przycisku wybiera się numer zapisany w pamięci opaski i wykonuje połączenie.

Image

Pacjent

Opaska SOS Locon Life

Ratownik medyczny

Natychmiastowa pomoc

Image

Dodatkowa opcja:
usługa teleopieki umożliwiająca wezwanie pomocy Centrum Ratownictwa Medycznego

Ile to kosztuje?

Opaska SOS od 359 zł

W naszej aktualnej ofercie dostępne są 3 opaski SOS Locon Life, różniące się zaawansowaniem funkcji i ceną. Twój kod umożliwi zakup opasek w niższych cenach, nawet za 359 zł.

Koszt karty SIM, która umieszczona jest w opasce, ponosimy my. Osoba zamawiająca opaskę nie zapłaci za nią abonamentu ani teraz, ani nigdy w przyszłości.

Karta SIM zawsze 0 zł

Do prawidłowego funkcjonowania opaski niezbędna jest aplikacja Bezpieczna Rodzina. Dostęp kosztuje od 42 zł / miesiąc, w zależności od wybranego pakietu. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny.

Aplikacja od 42 zł 0 zł

Co zyskasz zostając Ambasadorką Bezpiecznej Rodziny?

  • Jeszcze wyższa jakość Twojej opieki

Przypomnienia o lekach czy pomiary funkcji życiowych - opaska SOS będzie dla Ciebie ułatwieniem i pomocą w codziennej opiece nad seniorem. Pozwoli też zbierać dane, które będzie można przekazać lekarzowi podczas wizyty kontrolnej.

Nagrodzimy Twoje zaangażowanie w popularyzację opasek SOS wśród Twoich podopiecznych i ich rodzin. Od każdej sprzedanej opaski z użyciem Twojego kodu rabatowego, otrzymasz prowizję. System prowizyjny jest prosty - 1 kupiona opaska SOS, 100 złotych dla Ciebie.

Możliwość sprawdzenia jego lokalizacji czy kontrola upadku - Twój podopieczny będzie czuł troskę nawet wtedy, gdy Ciebie nie będzie obok.

  • Prowizja od sprzedaży opasek SOS
  • Satysfakcja z poprawy jakości życia Twoich podopiecznych
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Kim jesteśmy i czy można nam zaufać?

25

lat na rynku

klientów

1 mln

Ambasadorki

34

Image

Firma Locon Sp. z o.o. jest twórcą i pomysłodawcą aplikacji Bezpieczna Rodzina, istnieje na rynku już ponad 25 lat. Z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 1 milion Polaków.


Wysiłki, jakie wkładamy w rozwój produktów i usług związanych z codziennym bezpieczeństwem oparte są na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów. Słuchając opinii klientów, nieustannie udoskonalamy nasze produkty. Wszystko po to, by w pełni chronić tych, których kochasz.


Więcej dowiesz się na www.bezpiecznarodzina.pl

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy

Po weryfikacji otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informacje i materiały by móc aktywnie działać! Odpowiemy w ciągu 3 dni!

Locon Sp. z o.o.
ul. Tama Pomorzańska 1

70-030 Szczecin

ambasador@locon.pl

Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas!

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

To jest wyrób medyczny. Stosuj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.